Ласкаво просимо!   Середа, 22.01.2025, 05:54

Головна | Нова українська школа | Реєстрація | Вхід
Шоломківський ліцей Овруцької міської ради Шоломківський ліцей Овруцької міської ради Шоломківський ліцей Овруцької міської ради Шоломківський ліцей Овруцької міської ради Шоломківський ліцей Овруцької міської ради Шоломківський ліцей Овруцької міської ради Шоломківський ліцей Овруцької міської ради Шоломківський ліцей Овруцької міської ради Шоломківський ліцей Овруцької міської ради
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 162
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Корисні посилання

Нова українська школа

     Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

     НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

     Докладніше про зміни

Звернення Лілії Гриневич

Цікава для дитини школа

     За результатами моніторингу впровадження нового Стандарту початкової освіти, 92,5% директорів шкіл відповіли, що спостергіли в дітей більшу зацікавленість у навчанні, порівняно з учнями інших класів початкової школи. 

Безпечна школа

     Безпека – одна з умов успішного навчання. Адже відчуваючи небезпеку, дитина перестає думати, а значить – і навчатись. Тому перед новим навчальним роком 22 тисячі вчителів навчали зокрема й створювати безпечне освітнє середовище. Це як фізичне середовище, в якому дитині комфортно навчатись, так і ментальне, яке полягає в доброзичливому ставленні, відсутності цькувань і готовності допомогти.

Школа, дружня до родини

     Рідні учня і школа мають спільну мету – здорова щаслива дитина, яка навчається потрібним в реальному житті речам. Тому НУШ прагне до співпраці. Будь-які непорозуміння можна подолати через діалог, і педколективи вже почали впроваджувати практики для пошку конструктивної взаємодії.

     Окрім того, НУШ - це відкрита до батьків школа. Тому вчителі дають розгорнутий зворотний зв’язок щодо успіхів дитини разом з рекомендаціями для покращення, а шкільна адміністрація публікує інформацію про отримання фінансування і витрати, підтверджуючи це документами.

Школа для життя в ХХІ столітті

      Практикорієнтованість навчання – один з головних викликів для української освіти. Тому з першого дня учні НУШ навчаються на практиці і опановують не тільки акадмечні навчики (українська мова, математика, природничі науки тощо), а й соціальні – уміння співпрацювати в команді, мирно вирішувати конфлікти, вчитися самостійно, не боятись помилок і брати на себе відповідальність за рішення.

 

“Нова українська школа”

Фото: автор AlexNosenko, Depositphotos

  •  
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Форма входу
Категорії
описание к изображению описание к изображению описание к изображению описание к изображению описание к изображению описание к изображению описание к изображению описание к изображению